haberveriyoruz
0 555 339 7979

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl ANKAmall’un 20. yılı coşkusuyla birleşiyor.

23 Nisan Festivali için sevimli karakterler ilk kez Ankara’da…

0

23 NİSAN COŞKUSU BAŞLIYOR…

23 Nisan Festivali için sevimli karakterler ilk kez Ankara’da…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl ANKAmall’un 20. yılı coşkusuyla birleşiyor; 20 Nisan’da festival başlıyor…

ECE Türkiye tarafından yönetilen Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl daha da coşkuyla yaşanacak. 20. Yılını kutlayan ANKAmall, bayram için çok özel bir festivale ev sahipliği yapacak. MinikaFest, Ankara’da ilk kez sevimli karakterlerini minik ziyaretçileri ile buluşturacak.

Çocukların yakından takip ettiği sevilen kostüm karakterler, teknoloji ve zeka oyunları, boyama alanları, gün boyu süren eğlenceler ile unutulmaz bir bayram yaşatacak MinikaFest, 20 Nisan’da başlayarak 23 Nisan akşamına dek sürecek.

İstanbul Muhafızları, Koyun Shaun, Littlest Pet Shop ve maceracı yüzgeçler, festival için özel hazırlanan etkinlik alanında yeni konseptleri ile yer alacak. Teknoloji ve zeka oyunları ile çifte bayram yaşayacak olan çocuklar tanıştıkları kahramanlarla fotoğraf çekim alanında bu anları ölümsüzleştirecek.

Tüm yaş gruplarını kapsayacak festival, her gün 13.00-19.00 saatleri arasında çocukları birbirinden renkli aktivitelerle ağırlayacak.

Konuya ilişkin metin ve görsel ekte sunulmuştur,

Kaynak : Next Medya
Haber Veriyoruz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.