haberveriyoruz
0 555 339 7979

Beşiktaş ile Burak Yılmaz her konuda anlaştı, iş Trabzonspor’u ikna etmeye kaldı.

Beşiktaş Burak Yılmaz için Trabzonspor'a 2 milyon euro + 3 futbolcu verdi.

0

Beşiktaş Burak Yılmaz için Trabzonspor’a 2 milyon euro + 3 futbolcu verdi.

Beşiktaş ile Burak Yılmaz her konuda anlaştı, iş Trabzonspor’u ikna etmeye kaldı.

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Burak Yılmaz transferini bitirmek için harekete geçti. Trabzonspor’un milli golcüsü de taraftarı olduğu Beşiktaş’a gelmek için her türlü fedakarlığa hazır olduğunu iletti.

BURAK FEDAKARLIĞA HAZIR

BEŞİKTAŞ Burak Yılmaz’ı, Burak Yılmaz da Beşiktaş’ı istiyor. Siyah-Beyazlı yönetim, bir süredir devam eden ancak çeşitli sebeplerle ertelenen görüşmeleri sonlandırmak üzere harekete geçti… Önceki gün milli santrforun menajeri Ogan Tarhan’la bir görüşme gerçekleştiren Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Tarhan’ın “Burak, Beşiktaş’a gelmek için gereken fedakarlığa hazır” mesajının ardından bu futbolcunun transferi için Trabzonspor’a gitti.

ÇEBİ&AĞAOĞLU ZİRVESİ

KENDİSİ de Karadenizli olan ve Şenol Güneş transferindeki rolüyle bilinen Çebi’nin, Bordo-Mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu ile masaya oturması bekleniyor. Yıldız golcünün 4 milyon euroya yaklaşan yıllık ücretini karşılamakta zorlanan ve satmaya sıcak bakan Fırtına’nın, “Biz Burak’ı Çin’den 3.5 milyon euroya aldık. Bu rakamın altına satmayız” ilkesiyle hareket ettiği aktarıldı. Kartal’ın ise Burak için 2 milyon euro para artı Mitrovic, M. Pektemek ve Aras Özbiliz’i önereceği belirtildi.

Detaylar, Haber Linki

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.