haberveriyoruz
0 555 339 7979

Hakkımızda

Haber Veriyoruz

Haber Veriyoruz sitesi ilk olarak Orhan Candan tarafından tescil edilmiş ve güncel haberler yayınlayarak internet yayınına başlamıştır.  2004 yılında Orhan Candan tarafından Mehmet Arkın Gürbüz’e devredilerek internet haber sitesi yayınına gazete haberlerini yayınlayarak devam etmiş ve devam etmektedir. Hali hazırda şuan gündemdeki haberleri sıcağı sıcağına yayınlamaya devam etmektedir. Haber kaynakları tamamen günlük gazeteler olmasına rağmen, kendi yakalağıdı haberleri de sizinle paylaşmaktadır.

Ayrıca istediğiniz zaman her türlü haber gönderebilirsiniz. Haber kaynağı siz olarak gösterilmek kaydı ile yayına alınır. Haberin içeriği incelenerek haberler yayınlanır. Daha Fazla Bilgi ve Diğer İletişimler İçin Lütfen.

haber@haberveriyoruz.com mail adresine mail atarak veya 0 555 339 79 79 – 0 507 737 42 21 nolu telefonları arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim

Baby, give me, I know you want it, I can give you, give me more, every night, just one night, ohh yea falan filan... Tamamen bilinçaltımıza hitap eden cinsellik yani seks (onların değimi) ses dalgalanmaları ile insanlığı ele geçirmek isteyen ateşe tapanlar. Siz kalkmış vatan hainliğinden söz…
Daha fazla oku...

Yoruma kapalı.