haberveriyoruz
0 555 339 7979

iOS 11.4 Beta 5 çıktı.

iOS 11.4 Beta 5, birçok iyileştirmeye ev sahipliği yapıyor.

0

iOS 11.4 Beta 5, birçok iyileştirmeye ev sahipliği yapıyor.

Geçtiğimiz ay yayınladığı iOS 11.3 sürümü ile birlikte iPhone ve iPad kullanıcılarının pil sağlığını görebilmesini sağlayan ve birçok yeniliğe imza atan Apple, iOS 11.4 sürümü için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

iOS 11.3’de kullanıcılara sunulmayan AirPlay 2 ve iCloud üzerinden mesajlaşma gibi yenilikler, iOS 11.4 ile birlikte kullanıcılar ile buluşturulacak. Bu kapsamda bugün itibariyle iOS 11.4 Beta 5 sürümü geliştiricilerin kullanımına sunuldu.

iOS 11.4 Beta 5 çıktı.

Dördüncü beta sürümünden 1 hafta sonra yayınlanan iOS 11.4 Beta 5, bir önceki sürümlere kıyasla daha büyük bir boyutta. Beta 4 sürümünde tespit edilen hataların giderildiği iOS 11.4 Beta 5, birçok iyileştirmeye ev sahipliği yapıyor.

iOS 11.4 Beta sürümlerini yükleyen kullanıcılar iki önemli yeniliğe kavuşuyorlar. Bunlardan ilki, iOS 11.3‘te test edilen ancak bir süre sonra geri çekilen iCloud üzerinden iMessage özelliği. Bunun yanı sıra 2 adet HomePod‘u aynı anda yani stereo olarak çalıştırmaya imkan sağlayan AirPlay 2 kullanıcılara sunuluyor.

AirPlay 2 sayesinde Bluetooth hoparlörlerinize aynı anda tek bir sesi aktarabiliyorsunuz. Ancak, beta sürümlerinin geliştiriciler için yayınlandığını ve birçok hataya ev sahipliği yapabileceğini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Detaylar, Haber Linki

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.