haberveriyoruz
0 555 339 7979

İstanbul Bakırköy’de ilk kez yemekte uyuşturucu deneyen lise öğrencisi

10. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti.

0

İlk Kez Uyuşturucu Kullanan Lise Öğrencisi, 10. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti.

İstanbul Bakırköy’de ilk kez yemekte uyuşturucu deneyen lise öğrencisi eve geldiğinde kendisini iyi hissetmediğini anne ve babasına söyledi. Bu sırada evin penceresine yaklaştığında dengesini kaybeden genç 10. kattan yere düşerek hayatını kaybetti.

Bakırköy’de arkadaşlarıyla buluştuktan sonra ilk kez yemekte uyuşturucu deneyen lise öğrencisi eve geldiğinde kendisini iyi hissetmediğini anne ve babasına söyledi. Bu sırada evin penceresine yaklaştığında dengesini kaybeden genç 10. kattan yere düşerek hayatını kaybetti. Öte yandan polis uyuşturucuyu gençlere temin eden korsan taksi şoförünü gözaltına aldı.

ANNE VE BABASINA KENDİNİ İYİ HİSSETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Olay Bakırköy’de geçtiğimiz günler de meydana geldi. İddiaya göre Serhat Sarı isimli genç ailesiyle akşam yemek yedi. Ardından ailesinin yanından ayrılan genç, arkadaşları ile buluştu. Bu sırada bir arkadaşının kullandığı uyuşturucu maddeyi merak ederek ilk defa denedi. Kullandığı uyuşturucu sonrasında kendini iyi hissetmeyen genç arkadaşlarının yanından ayrılarak Ataköy’de bulunan evine geldi.

Detaylar, Haber Linki

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.