haberveriyoruz
0 555 339 7979

İstanbul Şişli’de Leyla Karal (38) geçimsizlik nedeniyle bir süredir eşi Ali Karal’dan ayrı yaşıyordu.

0

Koca vahşeti.

İstanbul Şişli’de Leyla Karal (38) geçimsizlik nedeniyle bir süredir eşi Ali Karal’dan ayrı yaşıyordu. 19 Mayıs Mahallesi’nde teyzesinin yanında kalan Karal dün saat 11.00 sıralarında marketten portakal aldı. Sonra teyzesinin evine gitmek üzere yürümeye başladı. Ama 19 Mayıs Mahallesi, Eser Sokak’ta karşısına eşi Ali Karal çıktı. Tekstil işçisi Ali Karal eşiyle tartışmaya başladı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüştü.

Ali Karal yanında getirdiği bıçakla eşine saldırdı. Boğazına aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Leyla Karal hastanede hayatını kaybetti. Talihsiz kadından geriye saldırı sırasında elinden yere düşen iki poşet portakal kaldı. Polise teslim olan katil koca ise “Eşimle barışmak istiyordum reddediyordu. Benimle görüşmek istemiyordu. Bu nedenle kendisini bıçakladım” dedi.

Av tüfeğiyle saldırdı

Çekmeköy Şile yolunda dün yaşanan başka bir olayda ise, Bediha B. (42) isimli kadın, çalıştığı pizzacıda av tüfekli saldırıya uğradı. Saldırgan Salih Gül’ün 3 yıldır Bediha B. ile, imam nikahlı olarak birlikte yaşadığı öğrenildi. Gözaltına alınan Gül adliyeye sevk edildi. Yaralı Bediha B. ise, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Detaylar
Haber Linki

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.