haberveriyoruz
0 555 339 7979

Ne bir çaresizlik ne de bir tasa…

Yaratıcıdan kaynaklanır var oluş ve tüm oluşumlar.

0

Ne bir çaresizlik ne de bir tasa…

Bu kalem yazıyor ve bu kelimeler akıyor ise inanın sadece insanlık içindir. Dünün hesabının sorulacağı, bu günün beklentisi ve gelecek endişeleri ile beyinden çıkan kelimeler ne çaresiz ne de bir tasadan dolayıdır.

İnsani vasıfların yerine getirilmesinden kaynaklanan cümleler en basit ve en saf ile dağılmaktadır. Toplarsınız veya anlarsanız bu eşitlik gereğidir.

Ne dünya ne sahip olduğunuz hayatın anlam ifadesi vardır ki sadece inanmaktar anlam ifadesi olan. Neye inandığınız da o kadar önemli değildir. Algılamak ve yaymaktır sahip olduğunuz enerjiyi.

Yaratıcıdan kaynaklanır var oluş ve tüm oluşumlar. Bunu anladığınızda bir boşluğa düşür o boşluk da sürüklenirsiniz.

Ne kadar çaresiz kalır iseniz kalın ne kadar tasalanır iseniz tasalanın sonuç da hiç bir şey değişmeyecektir ve aynıdır. Sadece bir yaşam enerjisidir sahip olduğumuz sonsuzluğa doğru yol alacak olan… Onun içindir ki her ne kadar çaresiz kalırsanız kalın veya her ne kadar hayatınız için tasalanır iseniz tasalanın, varlığınız yokluğunuz (Bu dünyada ki…) ile birleştiğinde tek bir ışık yanacaktır. O ışık da yaratılış ışığınızdır. Aklınızdır, beyninizdir, algılamalarınızdır ve insan olmanızdır. İnanç ise yalvarışlarınız ve yakarışlarınızdır.

MAG

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.